Vienas Namuose

Pilnas Filmas Vienas namuose

Filmą Vienas Namuose galite žiūrėti 8FILMAI.ONLINE svetainėje.

Nepaisant to, kad pastaraisiais metais atsisakėte „Christmas Zeitgeist“, „Vienas namuose“ išlieka vienu svarbiausių šventinių filmų pastaraisiais laikais. Tai, kad vienu metu žavesys ir perversmo komedija lemia „Disneyfied“ fanerą, sukuria filmą, kuris ne tik sužadina pasakų „Kalėdų dvasią“, bet ir sukėlė dešimtmečius trukusį susižavėjimą žvilgsniu, nukreiptu į vaikus. Kažkur tarp pilnametystės sulaukusio filmo ir postmodernaus pasakojimo apie nykstantį šiuolaikinių vaikų jaunimą, filmas yra širdžiai miela pasaka apie stiprias šeimos vertybes priemiesčio Amerikoje.

Macaulay Culkinas vaidina Keviną, pagrindinį filmo akcentą. 10-metis Kevinas paliekamas namuose, vienas, šeimos namuose Čikagos priemiestyje, o likusi jo išplėstinė šeima atostogauja per Kalėdas į Paryžių. Skubėdama ir sumišusi išvykti laiku šeima klaidingai mano, kad Kevinas yra susijęs su oro uostu, kai jis vis dar miega viršuje palėpėje. Supratęs, kad yra vienas, Kevinas iš pradžių yra Vienas Namuose preliminarus, tačiau netrukus supranta, kad gali įgyvendinti beveik visuotinį vaikystės norą žaisti namuose, nebijodamas tėvų kišimosi. Jis mėgaujasi šokinėjimu ant lovos, naudodamas BB ginklus ir gąsdindamas picų pristatymo berniukus su gangsterių filmais (NB: filmas Kevinas stebi angelus su nešvariomis sielomis nėra tikras filmas) (bet galbūt linktelėjimas angelams su purvinais veidais, 1938 m.) ); jis buvo specialiai sukurtas vien namams „Linksmų Kalėdų, tu nešvarus gyvūnas“. Supratusi, kad jis nėra su jais Paryžiuje, Kevino motina Kate desperatiškai bando grįžti į Čikagą. Po poros dienų pagaliau radusi skrydį atgal, ji nusileidžia atgal į JAV ir su keliaujančia „Polka“ grupe vėl grįžta į Čikagą.

vienas namuose filmas

Tuo tarpu grįžęs į apleistą priemiestį Kevinas sužino dviejų nusikaltėlių Hario ir Mervo (žinomų kaip šlapieji banditai) siužetą išlaisvinti palei gatvę esančius namus. Puikiai parašytų ir choreografuotų klimato sąlygų finale Kevinas sistemingai apgaubia savo Vienas Namuose namus, kasdien naudodamas daiktus, kad išviliotų dviejų nelaimingų nusikaltėlių planus. Judančiame epiloge Kate grįžta į namus, kad susivienytų su Kevinu. Filmo antrame plane dalyvauja baisus šalia esantis kaimynas „Senas vyras“ Marley, kuris iš tikrųjų pasirodo esąs mylintis tėvas, trokštantis susivienyti su savo vaiku ir anūku. Galutiniame susitikime Marley taip pat išgelbėjo Keviną iš „Wet Bandits“. Vėlgi, epiloge matome, kaip Marley vėl susitiko su sūnumi, kai Kevinas stebi.

Tuomet filmas iš esmės pasakoja apie dvipusį ir kartais sujaukiamą vaikų ir suaugusiųjų / tėvų ir vaikų pasiskirstymą. Sužinojęs, kad jis iš tikrųjų yra vienas namuose, Kevinas pritaria naujai atrastai nepriklausomybei. Visus namų ruošos darbus jis pradeda atlikti su įprastu suaugusiųjų banalumu. Tai rodo jo pokalbis su prekybos centro tarnautoju, kai jo suaugęs elgesys iš pradžių glumina sekretorių. Kevinas Vienas Namuose pamojavo žurnalą, skelbdamas, kad plastikinių žaislų pakelis yra skirtas vaikams, kai tarnautojas išreiškia nuostabą dėl jų įtraukimo į šiaip kasdienišką daiktų kolekciją. Jis taip pat gamina kuponus, kuriuos šį rytą rado laikraštyje. Tačiau po to tarnautojas teiraujasi, kur yra Kevino tėvai, taip pabrėždamas jo, kaip vaiko, tapatybę. Bet po to, kai pateisina pasiteisinimus, jis sutrinka tarnautoją su atsisakymu pasakyti jai savo adresą su įspėjimu, kad esate nepažįstamas. Šis pokalbis yra įtempto, audringo ir ginčijamo filmo pasakojimo apie vaiko / suaugusiųjų dvejetainį mikrokosmosą. Ar jis vaikas? Ar jis suaugęs? Taip ir ne abiem vienodai.

Kitas filmo atvaizdavimo būdas yra rūsio krosnies personifikacija. Filmo atidarymo scenose matome, kaip Kevinas suakmenėja iš krosnies „ji kaukia ir juokiasi iš Kevino, tyčiojasi iš jo. Tačiau Vienas Namuose vėliau, kai Kevinas atlieka namų deivės vaidmenį, jis yra rūsiuose, skalbdamas skalbinius. Jis žvilgsniu pagauna krosnį, ir ji vėl pradeda juoktis ir juoktis. Tik šį kartą jo apgaulinga tylos replika sustabdo krosnį. Kitos scenos, kuriose jis dainuoja į veidrodį ir naudoja skutimąsi po skutimosi, skatina mintį, kad Kevinas įgyvendina savo tėvų gyvenimo būdą. Ir, žinoma, išradingi ir kūrybingi Kevino būdai Vienas Namuose apsaugoti savo namus nuo įsilaužėlių yra jo progresavimo į pilnametystę įrodymas. Ypač svarbu, kai jis sukuria iliuziją, kad namas yra pilnas žmonių, pritvirtindamas viso dydžio kartono išpjovas prie traukinių rinkinių ir animuodamas kitus savo kūnu. Tai scena, kuri ilgai gyvena atmintyje.

You may also like