Filmai nemokamai online

filmai nemokamai online

„Vidurnakčio dangus“ gali būti lengvai interpretuojamas kaip daugelio metų alegorija; Žemės planeta miršta, o paskutinės žmonijos kišenės atsiduria izoliuotoje vietoje ir laukia, kas pirmiausia jas nužudys; nematoma išnykimo lygio grėsmė arba vienatvė, kuri atsiranda dėl ilgesnio vienatvės laikotarpio kartu su vis niūresnės ateities perspektyva.

Geri Filmai nemokamai online suteikia galimybę žiurėti tokius filmus kaip šis. Čia slypi iššūkis, pateiktas George’o Clooney „Vidurnakčio dangui“, Lily Brooks-Dalton mokslinės fantastikos romano „Labas rytas, vidurnaktis“ ekranizacijai; kaip sukurti filmą apie vienatvę ir izoliaciją, nepadarant to niūriu ir nepažiūrimu reikalu? Nors tai galima padaryti, kaip įrodo tokie kaip „Taxi Driver“ ir „Moon“, tai nėra lengva užduotis. Ar George’as Clooney, užimdamas režisieriaus kėdę ir vadovaujantį vaidmenį, gali išspręsti šią keblią užduotį?

Clooney žvaigždė yra nepagydomai sergantis mokslininkas, kuris ėmėsi likti užnugaryje Arkties tyrimų stotyje, o visi kiti pakuojasi norėdami rasti tinkamesnį klimatą. Jo misija – susisiekti su bet kuria iš Žemės vykdomų giliųjų kosminių misijų ir pranešti jiems, geri filmai nemokamai online kad mūsų planeta yra tokia pat gera kaip mirusi ir kad jie turėtų likti ten, kur yra, nes išgyvenimo kosmose tikimybė yra daug geresnė, nei turėtų susidurti jie grįžta į savo pasmerktą pasaulį. Iš tikrųjų niūri tema!

Dar blogiau, Clooney netrukus supranta, kad jo įrankiai yra netinkamai atlikti atliekamoms užduotims atlikti, todėl jis turi išbristi į šaltą Arkties dykumą (kad padėtų dar blogiau, numanoma, kad Žemės atmosfera tapo radioaktyvi, kad ją paleistų – lyjant lyja!) ieškodama kitos tyrimų stoties, turinčios geresnį radiją. Kelionė pavojinga, gresia pavojumi, bet bent jau jis turi tam tikrą kompaniją; atsitiktinai jo stotyje pasirodanti nebyli mergaitė lydi jį. Pagalvokite apie paskutinį iš mūsų, bet šaltesnį ir turintį mažiau reikalų.

Tuo tarpu kosmose (ar yra kokiu nors būdu pasakyti, kad neatrodant, jog vedame į improvizuotą komedijos eskizą?), Felicity Jones („Rogue One“ šlovė) ir jos galaktiką apimančių mokslininkų komanda vyksta namo į Žemę , įdomu, kodėl jų ryšių įranga yra tokia geri filmai nemokamai online mirtina tyla. Darant prielaidą, kad įvyko kažkas blogo, jie priima visiškai drąsų sprendimą per trumpą kelią (trumpinį … erdvėje?!?!?) Per nepažymėtą teritoriją. Nenuostabu, kad tai sukelia gyvybei pavojingus išbandymus ir sunkumus, kuriuos bet kas galėjo nuspėti, išskyrus mūsų aukštos kvalifikacijos ir protingų astronautų komandą.

Lygiai taip pat ir kosminė komanda padarė juokingą pasirinkimą rizikuoti viskuo drąsiai eidama ten, kur dar niekas nebuvo. Kitu atveju visą jų filmo dalį būtų sudarę šiek tiek daugiau nei keli mokslininkai, besimėgaudami tiltu, stebėdamiesi, kodėl niekas iš Žemės nenori su jais kalbėtis. Nors jų keliamas pavojus yra sveikintinas išsiblaškymas, visa tai jaučiasi šiek tiek sunkumo. Šie simboliniai veiksmo rinkiniai buvo padaryti kur kas geriau kitur.

filmai nemokamai online

Džiugu, kad prieš vieną tokį pavojaus momentą kosminio laivo įgula spontaniškai išsiveržia į dainą, visiškai ne vietoje perduotą Neilo Diamondo „Sweet Caroline“. Kadangi filmo geri filmai nemokamai online kūrėjai, be abejo, bandė panaudoti dainos žodžius, norėdami pasakyti apie žmonių poreikį kreiptis vienas į kitą, visa scena jaučiasi komiška ir labai ant nosies (panašu į tai, kaip Clooney mirtina liga yra plona ir iš esmės beprasmiška alegorija) mirštančiai planetai, kurioje jis gyvena).

Tokia yra „Vidurnakčio dangaus“ problema; atrodo, kad jis mano, kad tai yra daug protingiau, nei yra iš tikrųjų, elgiantis su savo auditorija taip, lyg jie būtų absoliutų debilų būrys. Tarp plonų alegorijų ir potekstės ant nosies, jau nekalbant apie pernelyg akivaizdų posūkį, kurį visi, kas kada nors matė filmą, matytų mylią, „Vidurnakčio dangus“ jaučiasi kaip dvi valandos George’o Clooney, kuris paaiškina, koks protingas jis yra yra tada, kai jūs jau padarėte jo išvadas ilgai, kol jis jas atskleidė.

O tiksliau – jaustųsi dvi valandas, jei ne „The Midnight Sky“ įtemptas ir netolygus žingsnis. Pasakojimo padalijimas yra neteisingas; pirmoji filmo pusė praleidžia per ilgai po George’ą Clooney, besiblaškantį sniege, o antroji pusė dažniausiai pasiklydo erdvėje. Dviejų pagrindinių siužetų kryžminimo tiesiog nepakanka, kad „Vidurnakčio dangus“ jaustųsi nuoseklus filmas, priešingai nei du atskiri, tematiškai geri filmai nemokamai online susieti filmai. Dėl to gaunamas galutinis produktas, kuris jaučiasi pernelyg ilgas ir jam trūksta pasakojimo dėmesio. Galbūt šis klausimas galėjo būti palengvintas režisieriaus, turinčio daugiau redagavimo kambario patirties, rankose. Vis dėlto, atrodo, „Vidurnakčio dangus“ ketina nagrinėti vienatvės temą, leisdamas savo žiūrovams pasijusti taip, tarsi jie leistųsi į ilgą ir iš esmės neįvykusią kelionę.

„Midnight Sky“ vienintelė gelbėjimo malonė yra ta, kad ji turi puikią kinematografiją ir atrodo kaip „tikras filmas“, priešingai nei kažkas, kas buvo sukurta televizijai. Atsižvelgiant į tai, kad jo gamyba kainavo 100 milijonų dolerių, ji tikrai norėtų atrodyti kaip pastaroji! Tai tik parodo, kad pinigų mėtymas į problemą ne visada padeda pastebimai pagerėti – dienos pabaigoje blogas scenarijus vis tiek yra blogas scenarijus, o keli gražūs vaizdai yra labai brangūs, kad pakeltų „The Midnight Sky“ aukščiau nuobodulio pratimas, koks jis galų gale yra.

„Netflix“ beviltiškai bando įsitvirtinti kaip nauji mokslinės fantastikos namai ir daug investavo į tai, kad gautų geri filmai nemokamai online pirmuosius mokslinius fantastinius filmus, tokius kaip „Cloverfield Paradox“ ir „The Midnight Sky“. Tačiau jie norėtų protingiau patikrinti savo investicijas ateityje, jei norėtų, kad jie nebūtų laikomi vieta, kur miršta visi kiti perduoti filmai.

You may also like